Yasal Uyarı

Burada yer alan piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Uluslararası pariteler anlık, serbest piyasa döviz ve altın verileri güncelleme saati Türkiye yerel saatidir ve 15 dakika gecikmelidir. Kurlarim.com, web sitesinde ve mobil uygulamalarında yer alan tüm bilgiler, veriler ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez ve herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. Hatalar, eksik bilgiler ve güncellenme gibi durumlar ve konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. 

Burada gösterilen verilerin kullanımı doğrultusunda oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan kurlarim.com herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgileri, haberleri, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kurlarim.com herhangi bir yatırım danışmanlığı hizmeti vermemektedir.

Burada paylaşılan tüm bilgiler, veriler, yazılar, yorumlar, haberler ve tavsiyelerden yola çıkarak yapılacak herhangi bir yatırımdan veya oluşabilecek maddi ve/veya manevi zararlardan kurlarim.com sorumlu değildir.